Penzion Světlá Hora

Penzion Světlá Hora č.p. 243
468 43 Albrechtice v Jizerských horách

 

Informace o ubytování:

tel.: +420 603 410 011
e-mail: penzionsvetlahora@seznam.cz

 

 

 

 

Zimní sezóna začíná od:

31. 12. 2015

Aquapark Liberec, Aquacentrum Babylon Liberec

Aquapark Liberec Vám nabízí širokou škálu možností sportovního vyžití i aktivní relaxace. Na více než 700 m2 vodní plochy centra Aquacentrum Babylon Liberec můžete navštívit několik bazénů, vodní masáže, tobogány, skluzavky, perličkovou koupel, zaplavat si v podzemní jeskyni či načerpat teplo v sauně.

 

Aquapark Liberec je určen pro všechny věkové kategorie, kde si každý najde „to své“. Jsou zde místa pro plavce i neplavce, pro děti mělký bazének, pro milovníky

potápění jeskyně, pro starší je zde teplý bazén, masáže a perličkové koupele.


Těm, co nejsou příliš milovníci vodních sportů, nabízí Aquapark Liberec originální parní lázně, solárium, masáže, pro ženy je zde kosmetický salon, dále si můžete zacvičit v posilovně či navštívit hodinu aerobiku a fitness.


V letních měsících Vám Aquapark Liberec nabízí možnost koupání ve venkovním bazénu a využití venkovní terasy k opalování.


Aquapark Liberec naleznete v Centru Babylon spolu s dalšími místy pro relaxaci a odpočinek. Aquacentrum Liberec můžete navštívit krerýkoli den v týdnu ve vyhrazených hodinách.

Novinka pro vyznavače nudismu! Aquapark Liberec nabízí každé pondělí večer bez plavek v sauna klubu Afrikana!

 

Pokud navštívíte Aquapark Liberec, můžete výlet spojit s příjemnou dovolenou na horách, kdy Vám nabízíme ubytování v malebné krajině CHKO Jizerské hory v Penzionu Světlá hora.

 

Bližší informace na téma Aquapark Liberec naleznete zde:

http://www.centrumbabylon.cz/webview.php?cisloclanku=171